Gilija Bernotienė

 

Gilijoga pavadinimas daug kam asocijuojasi su gilumu arba gilia joga, o pasislėpus reikšmė čia – Gilijos joga. Taip, tikrai gilinamės ir joga pas mus praktikuojama – gili, tik pavadinimo šaknys kitokios.

 

Gilija – Gilijoga jogos bei lofto kūrėja, o šia idėja pradėjo gyventi nuo 2005 m. Vedamos praktikos atspindi tai, apie ką iki šios dienos Gilija tobulino ir kaupė žinias – visą naudingiausią informaciją ir patirtį apie jogą ir kineziterapiją.

 

Vedamos jogos pamokos tikrai neprimins tradicinių, stereotipinių. Šios jogos pamokos tai daugiausiai kineziterapinės mankštos jogos pratimų pagrindu, kurių metu išmoksite apie visus svarbiausius jogos elementus, bet nebus pamirštos esminės anatomijos, fiziologijos žinios. O svarbiausia – net ir grupinėse pamokose, kiekvienam klientui bus rodomas išskirtinis dėmesys ir individualizuojami pratimai.

 

Kiekviena pamoka turi tam tikrą tematiką ir visiškai skiriasi nuo kitų. Vienodų pamokų pas Giliją nepatirsite.

Gilija Bernotienė – sertifikuota Yoga Alliance 200 ir 300 val. (500 val.) jogos mokytoja (Yoga Shanti, New York), kineziterapeutė (LSU), reabilitacijos magistrė (LSMU). Šiuo metu dirba kineziterapeute ir jogos mokytoja savo jogos studijoje-lofte Kaune, studijuoja sveikatos ir medicinos mokslų srities  doktorantūrą (LSMU), tiria hatha jogos poveikį žmogaus organizmui. Taip pat Gilija ir jos komanda vykdo tęstinius YACEP kursus jogos mokytojams ir judesio specialistams.

Gilija yra tiesioginė vieno garsiausių jogos mokytojų Rodney Yee mokinė. Rodney Yee pasaulyje vadinamas amerikietiškos jogos krikštatėviu, jo filosofija ir jogos mokymas yra labiausiai pasaulyje pripažintų jogos sistemų pagrindas.

 

Gilija dalyvavo įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Yra baigusi jogos ore (jogos pratimai atliekami specialioje jogos juostoje) mokymus. Jos manymu vieni svarbiausių mokymų buvo tobulinant anatomijos ir fiziologijos žinias, plečiant jogos akiratį.

„Joga nėra gyvenimo būdas, joga – gyvenimas“

E-RYT200
RYT500
YACEP
E-RYT200
RYT500
YACEP