Loftas

 

 

Jogos, judesio ir kineziterapijos pamokos vyksta Varnių g. 38-15, Kaunas. Tai erdvus loftas, kuriame laukiame Jūsų su būtina išankstine registracija.

Vilijampolėje esančiose patalpose rasite viską ko reikia geriausiai ir kokybiškiausiai jogos, judesio bei kineziterapijos praktikai.

Studijoje turime:

Jogos kilimėlius;

Jogos pagalves (bolster’ius);

Jogos kaladėles iš kamštinės medienos;

Vilnonius apklotus;

Jogos diržus;

Pagalvėles akims.

Šioje jogos studijoje rasite tualetus, dušą, persirengimo kabinas. Patalpose įrengta puiki vėdinimo sistema, palaikoma optimaliausia temperatūra. Šaltuoju metų laiku pas mus šilta ir jauku, o šiltuoju – galime atsivėsinti oro kondicionieriumi.

Antras aukštas

 

Antrame lofto aukšte yra erdvė skirta persirengti ir pasiruošti jogos/judesio praktikai. Šalia persirengimo kabinų yra speciali lentyna laikyti klientų jogos kilimėliam (visada pasiteiraukite jei norite palikti savo kilimėlį „gyventi“ pas mus). Taip pat, jūsų patogumui įrengta lentyna palikti asmeniniams daiktams, kol judate lofto apačioje. Turime nedidelę virtuvėlę, kurioje mėgaujamės kava ir arbata po rytinių praktikų. Šioje erdvėje galite prisėsti ir stebėti visuomet judantį Kauną per didelius lofto langus.

Kviečiame apsižvalgyti

 

Kartais tikrai sunku apsispręsti, kur geriausiai lankyti praktikas. Kiekviena jogos/judesio/kineziterapijos studija yra išskirtinė ir visi atsirenkame, kas mums labiausiai patinka. Kad vietos pasirinkimas būtų lengvesnis, kviečiame apsižvalgyti po loftą nuotraukose.