Gilijoga | Juozas
292
page-template-default,page,page-id-292,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Juozas

Apie Juozą mitai nesklando, nes ką apie jį girdėjote yra tiesa. Visada dėmesingas, paslaugus ir kiekvieną džiuginantis. Juozas – burlentininkas, jogą praktikuoti pradėjo nuo 2008.

Juozas Bernotas – sportininkas, olimpietis ir daugiausiai apdovanojimų iškovojęs Lietuvos burlentininkas. Juozas yra profesionalus treneris, baigęs sporto bakalaurą ir įgijęs trenerio specialybę (LSU), sporto magistro laipsnį (LSU).

Daugiau nei 20 metų profesionaliai sportuojantis, dalyvavęs visuose įmanomuose olimpinės burlenčių klasės RS:X varžybose, Londono olimpinėse žaidynėse užėmęs 12 vietą, o Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse – 26. Juozas jau atsirinko į Tokijo olimpines žaidynes, taigi esminė veikla dabar – ruošimasis olimpiadai ir dalyvavimas joje.

Juozo indėlis Gilijogai tiesiog neišmatuojamas. Kai jogą nusprendžia išbandyti sportininkai, bet nežino, kaip tai daryti – Juozas konsultuoja ir randa geriausią sprendimą. Juozo stiprioji pusė – bendras fizinis parengimas ir funkcinės treniruotės. Jogą pradėjus praktikuoti tiems, kurie nori rezultato, fizinio tobulinimosi bei aukščiausio lygio specialisto – Juozo patarimai tampa išsigelbėjimu. Šiuo metu Juozo užsiėmimai papildo Gilijos, bet greitu metu sulauksite ir unikalių, šio specialisto teikiamų paslaugų.