Irena

 

Esu Irena Strazdienė. Pagal specialybę esu spaudos dizainerė. Aplinkiniai sako, kad turiu menininko gyslelę. Galbūt todėl ir susižavėjau joga dėl galimybės joje reikštis ne tik kūnui, bet ir meniškai sielai. Ji pažadina jausmus, „papurto“ ir atveria akis. Pasaulis įgauna tokių spalvų, apie kurias net neįtarei.

Jogą praktikuoju nuo 2006 m. ir net neįsivaizduoju, kur dabar būčiau, jei ne šis nuostabus pokytis, kurį išgyvenu iki šiol. Nuo vaikystės turiu problemų su stuburu (o kas jų neturi!), tad teko nueiti ilgą kelią geresnės savijautos link.
Joga atsirado tarsi „netyčia“, labai neįkyriai ir lengvai. Iš pradžių ji tapo tiesiog sveikesnio gyvenimo mokytoja – mokiausi taisyklingai kvėpuoti, vaikščioti, miegoti. O vėliau pamažu keitėsi ir mitybos įpročiai, charakterio savybės, pomėgiai. Keičiasi iki dabar. Kiekviena diena atneša kažką naujo ir įkvepiančio!

Žinių apie jogą, sveiką gyvenseną ir pozityvų mąstymą nuolat semiuosi Lietuvos ir užsienio lektorių seminaruose. Esu jogos ir meditacijų instruktorė, dula (gimdyvės padėjėja), aromaterapijos, masažo bei Reiki praktikė, Fraktalinio ir Sielos koliažo sertifikuotų metodų praktikė, Aura-Soma® spalvų terapijos praktikė. Visos šios žinios padeda išlaikyti balansą kadienybėje, bei įkvepia to mokyti kitus.