Gilijoga | About
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Gilija

Apie Giliją sklando istorijos ir mitai. O dabar visus juos sugriausim… Gilija dažnai vadinama optimizmo užtaisu, visada šnekanti ir be proto mylinti savo darbą. Jos treniruotės vadinamos tikrąja juoko joga. Jeigu Gilijos nepažįstate ir nusprendėte apsilankyti jos jogoje – pasiruoškite siurprizui. Ji nuolat stebi visus praktikuojančius, todėl būsite apsaugoti nuo traumų! Gilija priima visus norinčius, čia nėra ribų, žmonių skirstymo pagal amžių, požiūrį ar gyvenimo būdą. Iš Gilijos tikėkitės visko. Pagrindinė taisyklė – laimė. Būti tokiu koks esi ir mėgautis.

Gilija Bernotienė – sertifikuota jogos mokytoja (Yoga Shanti, New York), kineziterapeutė (LSU), reabilitacijos magistrė (LSMU). Šiuo metu dirba kineziterapeute ir jogos mokytoja, studijuoja biomedicinos srities mokslų doktorantūrą (LSMU), tiria fizinės jogos poveikį žmogaus organizmui.

Jogą praktikuoja nuo 2005, moko nuo 2008 metų. Veda terapines ir intensyvias jogos pamokas, kuriose vyrauja statiniai bei dinaminiai pratimai. Šios pamokos priverčia pajudėti, tai nėra klasikinė joga, tai mankšta jogos pratimų pagrindu. Mankštos metu pratimai pritaikomi individualiai pagal kiekvieno poreikius.

Gilija yra tiesioginė vieno garsiausių jogos mokytojų Rodney Yee mokinė. Rodney Yee pasaulyje vadinamas amerikietiškos jogos krikštatėviu, jo filosofija ir jogos mokymas yra geriausių pasaulyje jogos sistemų pagrindas (Jis yra tiesioginis B.K.S. Iyengar mokinys). Gilija ir Rodney bendradarbiauja jau keli metai, jis yra vienas iš pagrindinių jos disertacijos tyrimo konsultantų.

Gilija dalyvavo įvairiuose seminaruose, mokymuose, konferencijose Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Yra baigusi jogos ore (jogos pratimai atliekami specialioje jogos juostoje) mokymus. Jos manymu vieni svarbiausių mokymų buvo tobulinant anatomijos ir fiziologijos žinias, plečiant jogos akiratį. Tiesiogiai jogos mokėsi pas Rodney Yee, Colleen Saidman Yee, Carrie Owerko, Richard Rosen, Leslie Kaminoff, Padma Borrego, Tara Stiles, Rebecca Pacheco, Kimberly Fowler, David Lurey, Jason Nemer, Danny Paradise, David Kyle, Kari Harendorf, Tracey Toomey Mcquade, Liz Ilgenfritz, Christopher Golden, Sarah Halweil. Ir dar daug kitų jogos mokytojų, kurių pavardės pasaulyje nenuskambėjo taip stipriai, bet jų mokymas ir pavyzdys visuomet įkvepia.